Szkolenia BHP

Dlaczego My?

1. Kompleksowość

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze BHP. Podczas pierwszego kontaktu z klientem przeprowadzamy przeglądy warunków pracy oraz ich zgodność z przepisami aby określić faktyczny stan BHP, jak również wykazać braki w tej dziedzinie. Sporządzamy raport z wykrytych nieprawidłowości oraz ewentualne działania naprawcze. Oferujemy szkolenia BHP pomagające zrozumieć nie tylko obowiązujące przepisy ale również jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa pracownika oraz pracodawcy. Zakres szkolenia dostosowany jest do danego stanowiska i pełnionych obowiązków.

2. Wstępna analiza

Przeprowadzamy analizę stanu BHP w firmie, dającą pracodawcy możliwość zweryfikowania faktycznych warunków pracy. Pozwala nam to na określenie dalszych rozwiązań, aby skutecznie informować pracodawcę o wykrytych zagrożeniach, jak również im zapobiegać.

3. Doświadczenie

Nasza firma, dzięki doświadczeniu oraz elastyczności w kontaktach z klientem, świadczy kompleksowe usługi szkoleniowo – doradcze. Obsługujemy osoby prywatne jak również duże i małe firmy. Oferujemy możliwość negocjacji terminów, miejsc szkoleń oraz przede wszystkim cen. Bezpieczeństwo i Higiena Pracy stanowią podstawę dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju firmy. Nasz cel to wspieranie klientów oraz dbanie o ich bezpieczeństwo i komfort pracy.